Neautomobilista
Ptají se mě lidé, kteří pojmou ideu, že jsem na Zemi přilétl z jiné planety: „Máš řidičák?“ Já jim na to odpovídám: „Řidičák ano, auto ne.“
Vlastnictví osobního vozu je obecně vnímáno coby znak svobody. Něco na […]
Vlastnictví osobního vozu je obecně vnímáno coby znak svobody. Něco na […]
Nejnovější komentáře