Sníh v Bretani
Předminulou sobotu jsem si volal s kamarádem Matějem, který žije v Praze. Oknem pozoruji sněhové vločky poletující vzduchem a Matějovi říkám: „Venku sněží. Sníh se ale neudrží; tady v Bretani je to vždycky tak!“ Nepřešla ani hodina, vyhlédl […]
Nejnovější komentáře