Dobývání tvrze
Stojím na náměstí v Rennes, kam byla svolána demonstrace žlutých vest. Dorážejí sem zvolna hloučky svátečně oděných občanů, zastavují se, vytahují reflexní vesty, navlékají je a teprve tehdy se začínají podobat popelářům.
Z radnice vyjdou svatebčané. Žluté […]
Z radnice vyjdou svatebčané. Žluté […]
Nejnovější komentáře