Otevřený dopis Mirku Topolánkovi
Vážený pane Mirku Topolánku,
samotného by mě to nejspíš nikdy nenapadlo, ale (polo)dialog, jejž jsme vedli dnes dopoledne přes Facebook, ve mně probudil staré vzpomínky a vyprovokoval mě k tomu, abych Vás touto formou oslovil. Sleduji […]
samotného by mě to nejspíš nikdy nenapadlo, ale (polo)dialog, jejž jsme vedli dnes dopoledne přes Facebook, ve mně probudil staré vzpomínky a vyprovokoval mě k tomu, abych Vás touto formou oslovil. Sleduji […]
Nejnovější komentáře