Vzbouření na vsi
Mičuda je fuj
Italové včera vykopli Čechy z fotbalového šampionátu. Ruku na srdce: hokej nám jde přece jen o něco líp.
Zrození prognostika
Skoropremiér Topolánek v rozhovoru pro Hospodářské noviny řekl, že koncept trojkoaliční vlády se mu „zdá mrtvý“. Ale ne, to je zpráva! A na to přišel sám, nebo mu to někdo řekl?
Chudáci sousedi
Pokud se Mirek Topolánek trefil a trojkoaliční projekt, do něhož tolik investoval, nenarozený zemře, je tu stále ještě šance, že jeho rodina nezapadne: Pavla Hillary Topolánková v rozhovoru pro rádio Frekvence 1 připustila, že by se jí „líbilo“ být prezidentkou, „ale možná bych mohla být alespoň senátorkou“. A něco zajímavého prozradila i na svého muže; na otázku moderátora, kdy na ni naposledy křičel, odpověděla: „On křičí neustále. On tak totiž mluví.“ Aha, tak to jo.
Ekologicky se udusíme
Do chystané smlouvy Topolánkovy stovkové skorokoalice se má na návrh zelených dostat klauzule o zvláštní ekologické dani, již vláda uvalí na tři energetické zdroje: uhlí, elektřinu a plyn. Začnou si na to konto lidé u domů budovat sluneční, popřípadě větrné elektrárny? Nikolivěk: topit se bude vším, co komu přijde pod ruku, odpadky, plasty i pet-lahvemi. To se nám bude na venkově teprve krásně dýchat! Důležitější ale je, že z výtěžku z daně budeme Bursíkovi financovat různé projekty.
Zjemnělí Francouzi
Francouzský premiér Villepin zařval na šéfa opozice „Jste zbabělec!“ a vypadá to, že bude kvůli tomu muset podat demisi. To u nás si lídři obou hlavních politických táborů ustavičně nadávají do lhářů, mafiánů atp., a nikoho to nevzruší. Až bude velká koalice ODS-ČSSD, možná se k sobě naučí chovat slušně.
23. 6. 2006




